PCnet ile Google Hesap Geçmişinizi Yönetin

Kısa süre zarfında birçok teknoloji tutkununu kendisine çeken ve internet ortamında en güvenilir teknoloji portalları arasında yerini korumaya devam eden PCnet sitesi sayesinde güncel bilgiler öğrenebilirsiniz. Mobil haberlerden yazılımlara ve aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olan siteyi takip eden binlerce kişi bulunmaktadır. Eğer siz de hem gerçek, hem de güncel haberler öğrenmek istiyorsanız siteyi takip etmenizi tavsiye ederiz.

PCnet sitesi aracılığı ile son zamanlarda merak edilen bir konuya daha açıklık getirildi. Google hesapları zorunlu şekilde kullanılan ve birçok internet işimizi aynı anda yapmamıza yardımcı olan bir servistir. Google şirketi tarafından sunulan Google hesaplarında hesap geçmişi yönetmek konusunda PCnet son derece anlaşılır bilgileri siteyi takip eden kişilere sunmaktadır.

hesap-geçmişi

PCnet Google hesap hakkında bilgilerini sunarken resimli anlatımlar yapmıştır ve hesabınıza girdikten sonra Hesap Geçmişi yazan sekmeye tıkladığınızda her şeyi elinizin altında tutabileceğinizi belirterek Google hesabı kullananlara mükemmel bir özelliği tanıtmıştır. Sadece ilgili sekmeye tıklayarak Youtube aramalarınızdan ve izlemelerinizden tutun da web aramalarınıza ve hatta bulunduğunuz konumlara kadar erişim sağlayabilirsiniz. Sitenin sunduğu diğer kolaylıklardan faydalanmak için siteye giriş yapabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.