PS4.5 NEO Çıkış Tarihi

1

Sony Play Station oyun konsoluna verdiği önemi diğer cihazlarına neredeyse göstermiyor. Play Station için uzun yıllar çalışan ve çalışmaya devam eden Sony son çıkacak olan Sony Play Station 4.5 Neo için sinyal vermeye başladı. Alışagelmişin dışında Play Station 5 olarak piyasaya çıkmayacak olan Play Station 4.5 Neo Play Station 4 versiyonunun geliştirilmiş hali olarak kullanıcılarla buluşacak.

Play Station 4.5 Neo sürümünün ne zaman çıkacağı merak konusu iken Fransız kaynaklı bir haber oyun severleri heyecanlandırdı. Haberin detaylarına göre Play Station 4.5 Neo sürümü Ekim ayında satışa sunulabilir.

Sony Play Station satışlarında oldukça iyi durumda bir şirket. Herkes merakla Play Station 5’i beklerken Sony firması Play Station 5 yerine 4.5 Neo sürümünü çıkaracağı konusunda kesin sinyaller vermeye başladı. Sony Play Station 4.5 Neo sürümünün 8 çekirdekli 2.1 GHz işlem gücüne sahip Jaguar işlemci ile gelmesi bekleniyor. Bu işlemci diğer Play Station ürünlerinden 10 kata kadar daha hızlı bir oyun keyfi sunuyor sizlere. 8 GB DDR5 RAM kullanacağı belirtilen yeni Play Station şimdi bile oyun severleri heyecanlandırıyor.

ps4-5-neo

Yeni Play Station, Play Station 4’ün üzerinde bazı donanımsal ve yazılımsal değişikliklerin yapılması ile oluşturulacak. Sony yetkilileri Play Station’un kutusunu dahi açmadan onu yükseltebileceklerini duyurmuştu. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha kaliteli bir oyun keyfi bizleri bekliyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.