Samsung Galaxy Camera 8 Kasım’da Büyük Britanya’da Satışta

Samsung’un IFA 2012 fuarında teknoloji tutkunlarına tanıttığı, Android işletim sistemini dijital fotoğraf makinesiyle buluşturan Samsung Galaxy Camera  Büyük Britanya’da 8 Kasım’da satışa çıkacağı duyuruldu. Samsung Galaxy Camera ‘ da yok yok. 16MP arka aydınlatmalı 1/2.33 inçlik BSI CMOS sensör ve 21x optik zoom desteği bulunuyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olacak kamerada hem gelişmiş paylaşım seçenekleri hem de geniş bir uygulama desteği yer alıyor.

16 megapiksel ve 21x optik zoom objektife sahip Galaxy Kamera Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışacak. Aynı zamanda dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir.

Galaxy modelinin çok tutulması ve dünya genelinde bir numaraya ulaşılması ile başlanılan bu yeni makina gerçekten çok konuşulacak. Dijital fotoğrafçılığa meraklı kişilerin daha çok beğenisini kazanacak olan bu ürün belki de bir çığır açacak. Çünkü kamerada 3G – Wifi ve daha sayılamayacak özellikler ile gelecek. Süper dokunmatik ekrana da sahip olacak bu kamera ile sevdikleriniz ile çekildiğiniz fotoğrafları Wifi sayesinde anında Facebook ve Twitter gibi büyük sosyal ağlara yükleyebileceksiniz.

Samsung Galaxy Camera’nın Büyük Britanya’da 400 pound gibi bir fiyattan satılacağı; beyaz ve siyah renklerinin bulunacağı belirtiliyor. Samsung Galaxy Camera’nın Avrupa satışı başladığına göre bu cihazın fazla vakit kaybetmeden Türkiye’ye de gelmesini bekleyebiliriz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.