Samsung Galaxy Note 7 Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji devi Samsung, yeni çıkardığı Note modelleri sayesinde teknolojide çığır açan yenilikleri gün yüzüne çıkarıyor. Samsung akıllı telefon piyasasında oldukça iddialı bir marka. Samsung’un yeni çıkacak olan telefonlarını genelde internette görme şansımız oluyor. Samsung Galaxy Note 7 ise de uzun zamandır internette dolaşan ve sızıntıları gerçekleşen telefonlardan bir tanesi konumunda bulunuyor. 

Samsung Galaxy Note serisi oldukça popüler ve beğenilen bir seri olduğunu söyleyebiliriz. Samsung, insanların her türlü işini halledebileceği ve gün içinde ki tüm işlerini rahatlık ile bırakabileceği bir Note serisi geliştirdi. Galaxy Note 7 adı atlında geliştirilen yeni Note, sızıntılar ile birlikte binlerce kişiyi şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Samsung Galaxy Note 7 çıkış tarihi tam olarak belli olmasa da özelliklerinin çoğu şimdiden belli oldu. İşte karşınızda Samsung Galaxy Note 7 ve özellikleri!

Samsung Galaxy Note 7 suya ve toza dayanıklı olması ile ön plana çıkıyor. Metal ve şık bir tasarıma sahip olacak Note 7 oldukça dayanıklı bir yapıya da sahip. Snapdragon 823 gibi güçlü bir işlemciyle kullanıcılarla buluşacak olan Samsung Galaxy Note 7 güçlü işlem hafızası ve kaliteli işlemcisi ile her işinizi hızlıca halledebilecek bir güce sahip. 3.0 Hz kadar hız sunan bu muhteşem işlemci ile adeta havalara uçacaksınız.

Galaxy Note 7’nın 6 GB gibi yüksek bir RAM miktarı ile gelmesi beklenirken, 32, 64 ve 126 GB’lık versiyonlarının da bulunacağı söyleniyor. Hatta 256 GB bile depolama alanına sahip olabileceği belirtiliyor. Note 7 Full HD 5.7 veya 5.8 büyüklüğünde SUPER AMOLED bir ekrana sahip olacak.

Samsung, geliştirdiği bu yeni telefon modelleri ile dünyada hızlı ilerlemeye devam ederken, Note serilerinde de mükemmel bir ivme yakaladı. Bunu da iyi değerlendiren Samsung, bakalım ilerleyen zamanlarda hangi modellerini çıkaracak. Sizler yeni Samsung Galaxy Note 7 hakkında neler düşünüyorsunuz, ve almak için istekli misiniz?

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.