Samsung Galaxy Note 7 Türkiye’ye Nihayet Geldi

1

Akıllı telefon dünyasının merakla beklenen cihazı sonunda Türkiye’de. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan telefon, ülkemizde de satışa sunuluyor. Samsung tarafından en iddialı modellerden birisi olarak tanıtılan Galaxy Note 7 serinin en iyi cihazı olarak satışa sunulmuş durumda. Yapılan tanıtım etkinliği sonrasında pek çok ülkede ön sipariş dönemi başlayan Samsung Galaxy Note 7, internet üzerinden artık Türkiye için de satışa çıktı. Yapılan açıklamalarda Türkiye’de cihaza sahip olmak isteyen kişilerin n11.com üzerinden sipariş verebileceği belirtildi.

Gear VR Hediye Verilecek

N11.com sitesi üzerinden verilecek siparişlerde Galaxy Note 7 ile birlikte kişiler Gear VR hediyesini de kazanacak. Cihaz ile ilgili en çok merak edilen detaylardan bir tanesi cihazın Türkiye’de kaç paradan satılacağı oluyor. N11.com sitesinde satışa çıkan cihaz bu konudaki soru işaretlerini gidermiş oldu. İnternet sitesi üzerinden satışa çıkacak olan Samsung Galaxy Note 7’nin fiyatı 3599 TL olarak belirlenmiş.

samsung-galaxy-note-7-turkiye-de

İris tarayıcısı gibi farklı özellikleri de içerisinde barındıran Samsung Galaxy Note 7, Samsung’un bugüne kadar piyasaya sunduğu en iyi cihazlardan birisi olarak görülmekte.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.