Samsung Galaxy S IV 14 Mart’ta Tanıtılıyor Mu ?

Bir süre önce Samsung‘un yeni akıllı telefonunun tanıtılması bekleniyordu. Ancak tarih kesin değildi. Samsung’un yeni akıllı telefonu olması kesin gözüyle bakılan Galaxy S IV, 14 Mart’ta tanıtılacağı iddia ediliyor. Galaxy S IV’ün resmi olarak tanıtımının Mart ayında yapılacağı iddiası son zamanlarda bir çok kaynak tarafından dile getirilmiş idi. Samsung’un tanıtım etkinliği hakkında bir bilgi de Reuters adresinden geldi.

Reuters sitesi Samsung’un yeni nesil amiral gemisi olan Galaxy S IV‘ün resmi tanıtımının 14 Mart tarihinde New York’da gerçekleştirileceğini söylüyor. Samsung’un etkinlik yeri olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrini seçme sebebi olarak ise dünyanın en büyük akıllı telefon pazarlarından bir yerin olması olarak tanımlanıyor.

galaxy-s4

Samsung‘un bu yeni amiral gemisi iddia edilen özelliklerine bakacak olursak 4.99″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelmesi ve dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon yonga seti ile gelmesi beklenmekte. Bunun yanı sıra 2GB sistem belleği ve 13MP arka kameraya sahip olması beklentiler arasında.

Özet olarak Samsung Galaxy S4 ne zaman tanıtılacak ne zaman tanıtılacak gibi sorulara yanıtımız 14 Martta diyebiliriz. Bakalım 14 Mart’ta Galaxy S4 tanıtılacak mı?

Yorumları Görüntüle

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.