Samsung Gear 360 Baş Döndürebilir

Yıllarca fotoğrafımızı ya da aile fotoğraflarını çekerken zorlandık, hele videolarda düğün kasetleri olduğu dönemlerde düğünü, nişanı ya da kınayı videoya almamız için bir profesyonel birine ihtiyaç duyulurdu. Şimdi günden güne artan selfie merakı sayesinde kimse kimseye fotoğraf çektirtmiyor.

Durum nasıl böyle oldu diye düşünürsek cevap çok net kameralı telefonlar hayatımıza girdikten sonra her şey bu hale geldi derim ben. Hele hele ön kameraların hayatımıza girişinden birkaç yıl sonra selfie çılgınlığı başladı.

Telefon ile fotoğraf çekmek şimdilerde çok sıradan ama eskiden böyle bir durum yoktu. Teknoloji bizleri bu kadar içine aldıysa bize de dozunda uymak kalıyor. Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından  olan Samsung. Yıllardır bizlere sunduğu teknolojik yeniliklere bir yenisini daha eklemiş. Bu yeni ürün oldukça ilgi çekici. Bu ürün bir telefon değil, bir tablet değil, bir bilgisayar değil. Adına fotoğraf ve video kaydedicisi diyebiliriz. Samsung’un Gear serisinin gözde ürünü olan Samsung Gear 360’dan bahsediyorum. 360 sayısının anlamı 360 derece dönebilen bir mekanizma olması, düz bir yere rahatça yerleşebilen yuvarlak hatlı alet sizleri yormadan tüm her şeyi kaydeder.

Bir davet bir arkadaş toplantınızı fotoğraflamak, videoya çekmek istiyorsanız bunu hiç yorulmadan yapabilirsiniz. Bu durum gear 360 ile mümkün. Ürünün özellikleri:

  • 3840×1920 piksel çözünürlüğünde video çekimi
  • 30 megapiksel fotoğraf çekimi
  • 1 gb ram
  • Bluetooth
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.