Samsung UE40F6400 Uygun Fiyata Televizyon Deneyimi

1

Teknolojinin gelişim yönü sadece akıllı mobil cihazlar ile sınırlı kalmayarak televizyon alanında da kullanıcılara geniş özelliklerle yeni nesil bir televizyon deneyimi sunuyor. Gerçi günümüzde dünya genelinde hizmet veren teknoloji devleri tarafından geliştirilmekte olan akıllı televizyon modellerine, televizyon demek biraz yetersiz bir tanımlama gibi kalabiliyor. Ancak bu yeni nesil akıllı televizyon modellerindeki en büyük sorun yüksek fiyatları olarak gösteriliyor.

Çift çekirdekli televizyon modellerinin piyasaya sürülmesi ile birlikte akıllı televizyonlar ilk kez ciddi şekilde gündeme gelmişti. 2013’te ise birden fazla uygulamayı aynı anda sorunsuz çalıştıracak şekilde dört çekirdekli televizyon modelleri üretildi. Samsung tarafından geliştirilmiş olan 40 inç’lik 6 Serisi televizyonu, ses tanıma özelliği, aktif shutter 3D, Freeview HD ve Samsung’un Wi-Fi kullanan Smart Hub özellikleriyle dikkat çekiyor.

samsung_ue40f6400

Televizyonun gayet şık bir görünüşü var, ama uygun fiyatlı TV’lerden metal veya alüminyum çerçeve beklenmemesi gerekiyor. Samsung UE40F6400 yeni nesil akıllı cep televizyon modelinde bunun yerine ince sayılabilecek, 49.6mm (1.95 inç) derinliğe ve 16mm (0.63 inç) genişliğe sahip parlak siyah bir çerçeve kullanılmış.

Ayrıca bu Samsung UE40F6400 yeni nesil akıllı cep televizyon modelinde üst uç Samsung televizyon modellerinde yer alan Micro Dimming LED teknolojisinin de mevcut değil. Sağ panelinde, üç HDMI girişinin yanında, üç USB girişi var, bunların biri USB flash bellek için, diğeri Skype kamera için, sonuncusu ise harici sabit disk için kullanılabilir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.