Samsung’tan 2017 İçin Dev Adımlar

1

Samsung akıllı telefon dünyasında söz sahibi olan ve milyonlarca kişi tarafından beğenilerek kullanılan bir üretici firma olarak göz çarpıyor. Samsung her yıl çıkardığı yepyeni telefonları ile gündeme geliyor ve her sene milyonlarca telefon satmayı da başarıyor. Samsung 2017 yılı için yapacağı planların bir kısmını duyurdu. Kaynağı henüz belli olmayan habere göre Samsung 2017 yılı içerisinde 5 adet yeni amiral gemisini piyasaya sürebilir.

Samsung 2016 senesi içerisinde yeni telefonları Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini piyasaya tanıtmıştı. Yine 2016 senesi içerisinde Ağustos aylarında yeni akıllı telefonu olan Galaxy Note 6 Phablet sürümünü tanıtması beklenen Samsung 2017 içinde büyük planlarının olduğunu bizlere gösteriyor. Samsung 2017 yılı içerisinde 5 adet yeni amiral gemisi çıkarmayı planlarken yeni serisi olan X serisi de gözlerden kaçmıyor. Habere göre 2017 yılı içerisinde Samsung şirketi şu telefonları çıkaracak: Galaxy S8, S8 Edge, Galaxy Note 7, Note 7 Edge, Galaxy X.

Samsung şirketi bu dev telefonları için şimdiden düğmeye bastı bile. Bu 5 büyük amiral gemisinin yanında diğer serilerine de önem veren Samsung daha birçok akıllı telefonu önümüzdeki sene içerisinde bizlerle buluşturabilir. Bende bir Samsung kullanıcısı olarak şunu belirtmek istiyorum ki gerçekten Samsung şirketi akıllı telefon piyasasındaki en büyük rollerden birisini üstleniyor.

Samsung’un akıllı telefon sektöründe ki başarıları anlatmak ile bitmiyor. Yeni modellerin yanı sıra giyilebilir teknoloji ve bir çok teknoloji dalında da yenilikler yapan firma, yeni çıkaracağı modelleri ilede yine adından sıkça söz ettirecek gibi.

Peki sizler yeni çıkacak olan Samsung akıllı telefon modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? 2017 yılında Samsung’un çıkaracağı akıllı telefon modelleri sizce başarılı olabilecek mi? Konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.