Samsung’tan Yeni Ultrabook

Her geçen tüm dünya genelinde hizmet vermekte olan büyük teknoloji firmaları teknoloji kullanıcılarının beğenisine yeni nesil teknoloji ile geliştirdikleri ürünler sunmaktadır. Sürekli olarak gelişmekte olan günümüz dünyasının teknolojisi konusunda özellikle bilgisayar teknolojisi daha çok mobil yani taşınabilir bilgisayar teknolojisine yönelmektedir.

Bu noktada Samsung gibi dünya teknoloji devi olan firmalar tarafından tablet bilgisayar modellerinden diz üstü bilgisayar modellerine sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sunulmaktadır. Bu noktada Samsung firması tarafından Serie 5 Ultra 530U4E ultrabook modeli oldukça üst düzey performansının yanı sıra yeni nesil sistemler ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Samsung firması tarafından geliştirilen Serie 5 Ultra 530U4E ultrabook modelinin en iyi ve en ilgi çekici özelliklerinin başında ise AMD’nin en hızlı grafik kartı olan Radeon HD 8750M grafik kartı modeli bulunmaktadır. Bunun dışında orta sınıf bir ekran kartının yanında olması gerekene göre biraz daha yavaş Core-i5 işlemci sürüm bulunmaktadır. Yüksek grafik kartı nedeni ile oyun severlere hitap eder gibi görünen bu ultrabook modeli diğer özellikleri dolayısı ile oyun severlerin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılaşamamaktadır.

Serie 5 Ultra 530U4E-2

Ancak özellikle ultrabook sevenler için üst düzey bir potansiyelde çok daha kaliteli ve çok daha sağlam bir ultrabook kullanma olanağı sunmaktadır. Günümüzde bir ultrabook için beklenmeyen bir fiyat olan 1900 TL ile satışa sunulan Samsung firmasının yeni ürünü Serie 5 Ultra 530U4E ultrabook modeli bilgisayar kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.