Sony 25 Haziranda Etkinlik Düzenleyecek

Teknoloji denilince akla gelen ilk firmalardan olan Sony, 25 Haziranda bir araya gelerek etkinlik düzenleme kararı aldı. Sunmuş olduğu Xperia akıllı telefon modelleri ile dünya genelinde en fazla satış yapan üreticiler arasında yer alan firma yeni akıllı cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Sony giriş, orta ve üst seviye her kesime hitap eden modelleri ile ülkemizde de oldukça beğenilen ve oldukça da tutulan bir marka imajı yaratmış durumda.

Sony sunduğu cihazlar ile herkesin beğenisini kazanmış durumda. 2013 yılının başlarında Xperia Z, Xperia ZL, Xperia SP, Xperia L gibi akıllı telefon modellerini duyuran firma, geçtiğimiz günlerde de Xperia M ve Xperia M Dual akıllı telefon modellerini tanıtarak yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Sony yeni akıllı telefon modellerini sunmaya hız kesmeden devam edeceğe benziyor.

Gelen bilgilere göre Sony, 25 Haziran tarihinde bir etkinlik düzenlemeyi planlamakta. Henüz Sony cephesinden etkinlik içeriği hakkında bilgi gelmese de bu etkinlik için hazırlıkların sürdüğü sızdırıldı. Ancak muhtemel tanıtabilecek akıllı telefon modellerine bakacak olursak ;

Sony Xperia L4 Togari büyük ekranlı phablet bu etkinlikte tanıtılabilir. Bu akıllı telefonun 6.44 inç büyüklüğünde 1080p dokunmatik ekran, Snapdragon 800 yonga seti ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olarak gelmesi bekleniyor. 2GB sistem belleği ise ayrı bir özelliği.

sony-etkinlik

Diğer bir akıllı telefon ise Sony Xperia C670X tanıtılması beklentiler arasında. Bu akıllı telefonun da 4.8″ 1080p Full HD ekran ve Qualcomm Snapdragon 600 sistemine sahip. Yine 2GB sistem bellek ile gelecek cihaz bu etkinlikte tanıtılması beklenen diğer cihazlardan bir tanesi.

Henüz ortada kesin bir şey  yok iken, beklentiler 25 Haziran’da Sony etkinliği düzenlenmesi bekleniyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.