Sony Televizyondaki Yeniliklerini Sürdüyor

Tüm dünya genelinde teknolojinin büyük bir sürat ile gelişimini sürdürmesi ve bunun sonucunda çok daha yüksek verimliliklerde ve kalitelerde teknolojileri ortaya çıkmasına neden olmuştur. Tüm dünya genelinde yeni nesil ve üst düzey profesyonel teknoloji içerisinde her daim yer alan ve teknolojiye yön veren büyük teknoloji firmaları arasında yer almakta olan Sony firması geçtiğimiz yıl yeniden büyük bir hız ile girmiş olduğu yeni nesil televizyon piyasasında sunmuş olduğu kaliteli ve üst düzey LCD modelleri ile tüm dünya genelinde beklentileri hayli yükseltmiştir.

Bu noktada Sony firması yeni geliştirmiş olduğu W905 amiral gemisi televizyon modelleri ile tüm dünya genelinde insanların beklentilerinin üzerine çıkmaktadır. Sony firması bu yeni nesil geliştirdiği televizyon modelinde kullanmakta olduğu teknolojik yeniliği Triluminos olarak isimlendirmektedir. Sony firmasının yeni geliştirdiği Sony W905 televizyon modeli bir önceki modellerinde olan HX853 televizyonlarında olduğu gibi yerel karartma işlevini bünyesinde barındırmaktadır.

Sony W905

Bunun dışında seri, görsel senaryosu veritabanının geliştirilmiş olduğu X-Reality Pro motor modeli üzerinden hizmet vermektedir. Sony W905 televizyon modeli üzerinde aynı zamanda da 3D, çevrimiçi video hizmeti ve çok daha ince bir tasarım Sony firmasının KDL-55W905A’sını Sony firmasının 2013 TV serilerinin lideri konumuna getirmektedir.

Bu denli yüksek teknoloji ürünü olan Sony W905 televizyon modelinin tüm dünya genelindeki en yakın rakibi ise Samsung firması tarafından geliştirilen Samsung UE55F8000 televizyon modeli olarak görülmektedir.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.