Sony Xperia Tablet Z, 22 Ocakta Gelebilir ( Söylenti )

Geçtiğimiz gün haberini yaptığımız Sony Xperia Tablet Z‘ye ait bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün ki haberimiz ise söylenti haberi. Sony Xperia Tablet Z, bazı internet sitelerine göre 22 Ocakta tanıtılabilir denmekte. Bu hafta Xperia Tablet Z’ye ait bir sürü haber gelmişti. XperiaBlog‘da da bu sızıntı haberlerine karşı bir açıklama yayınlamış.

Sızıntı haberini Japonya’nın mobil devi NTT DoCoMo’de doğrulamış oldu. Ayrıca Sony Xperia Tablet Z 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 10.1 inç Full HD ekran özelliği ile gelecek. Dört çekirdekli Snapdragon S4 işlemci tarafından desteklenecek ve Android 4.1.2 Jelly Bean ile tanıtılacak.

Sony Xperia Tablet Z diğer özellikleri ise 2GB RAM ve 32GB depolama alanı ile göz dolduracak. 2 megapiksel öne kamera ve 8 megapiksel arka kamera ile de dikkatleri üzerine çekecek.

Sony Xperia Tablet Z, Wifi a/b/g/n, Bluetooth 4.0, 6000 mAh batarya ve NFC teknolojilerine destek verecek. LTE desteği de beraberinde gelecek. Xperia Z Tabletin, 22 Ocakta tanıtılması bekleniyor. Önümüzdeki Salı günü bir basın etkinliğinde açıklanacaktır. Sony Xperia Tablet Z‘nin fiyatı henüz belli değil şuanlık. Tanıtıldığında Sony Xperia Tablet Z Türkiye Fiyatı ve Sony Xperia Tablet Z Türkiyeye ne zaman gelecek sorularının cevabını alacağız. Sizlere ilerleyen günlerde de haberini yapacağız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.