Transcend JetFlash 380G Akıllı Cihaz ve PC Uyumlu USB

Yeni nesil teknoloji ile birlikte hayatımızda artık pek çok alanda büyük kolaylıklar, bizlere daha etkin şekilde sunuluyor. Bu noktada özellikle eski dönemlerde depolama aygıtlarının kilolarca olması, kaba bir görünümünün bulunması ve çok daha büyük olması gibi sorunlar varken, şimdilerde günümüz modern dünyasının teknolojik açıdan ulaşmış olduğu ileri seviye ile birlikte bir serçe parmağı kadar küçük boyutlarda depolama aygıtları bulunuyor.

USB teknolojisi olarak adlandırılan bu depolama aygıtlarına onlarca Gigabyte boyutuna sahiptir. Oldukça büyük kolaylık sağlamakta olan çift taraflı USB sürücülere iyi bir örnek olarak sunulan Transcend JetFlash 380G, hem cep hem PC kullanıcıları tarafından kolay bir şekilde kullanılabilecek iyi bir üründür.

Transcend JetFlash 380G

Özellikle ufak boyutlu bir USB bellek olan JetFlash 380G, bir tarafında tam boyutlu USB 2.0, diğer yüzünde ise micro USB girişi ile fotoğraf, video, doküman ve diğer önemli dosyaların kullanıcıların akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden bilgisayarlarına kolayca yedek olarak alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu neden dolayısı ile cep telefonu hafızası oldukça kısıtlı olan kullanıcılar için JetFlash 380G sizin için de iyi bir çözüm olarak geliştirilmiş.

Altın renkli minik gövdesiyle oldukça şık görünen JetFlash 380G, dediğimiz gibi bir ucunda USB 2.0, diğer ucunda micro USB girişi bulunduruyor. Bunun dışında da 16 GB kapasitesi bulunan JetFlash 380G, 8 ve 32 GB’lık ek seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.