Twitter Beğenmedim Özelliği Geldi

1

Twitter, geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni özelliğini gün itibariyle güncelleyerek tüm dünyaya sundu. Başarılı mikro blog sistemi olan Twitter, yeni özellikleri ile göz doldururken bir yandan iyileştirme çabalarına gidiyor. Twitter günümüzün vazgeçilmez adreslerinden biri olmuş durumda şuanda. Facebook gibi uzun uzadıya paylaşımlar yerine kısa ve öz paylaşımı benimseyen Twitter’da beğendiğiniz bir tweeti iki şekilde takipçilerinize aktarabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

Eğer bir tweet hoşuna gittiyse bunu yıldızlayabiliyordunuz. Şimdi ise kalp şeklinde görünen favoriye alma özelliği kullanılacak. Eğer çok hoşunuza gittiyse geri dönüşüm simgesine benzer “retweet”, yani “yeniden tweetleme” özelliğini tercih edebiliyorsunuz. O tweet sizi sizden alacak kadar güzel bir paylaşım ise hem RT hem FAV yapıp bu ilginizi belli etme şansınız bulunuyor.

Peki, ya o tweeti beğenmediysek? Genellikle bunun çözümü “Çekemeyenler takibi bıraksın” gibi bir durumda olsa da artık Twitter’da beğenmeme dönemi resmen başladı.

faca5f97f0c228e6a46af01fef76352683d314a4

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.