Vodafone Smart Prime 7 Akıllı Telefonu

Yıl 2016 ve bizler artık teknoloji çağındayız. Herkesin elinde birer akıllı telefon yada tablet bulunuyor.. Artık lüks’den çok ihtiyaca dönmüş durumda akıllı telefon sektörü. Akıllı telefon piyasası bir çok ürün ve şirket ile dolu olduğunuda görebiliyoruz. Bu şirketlerden birisi olan Vodafone hem iletişim hem de akıllı telefon sektöründe bizlere hizmet veriyor. Hatırlayacaksınız BTK maalesef taksitli satışlarda alıcılara problem yaratacak bir engel koymuştu. Neydi bu? TAkitli telefon satışının yasaklanması. Bu yasak konusunda Vodafone bizlere güzel bir çözüm bulmuş. Bence Vodafone Smart Prime 7’yi incelemenizi tavsiye ederim.

Vodafone çıkardığı amiral gemileri ile akıllı telefon piyasasını çalkalamaya devam ediyor. Vodafone Smart Prime 7 geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Bir iletişim operatörü olmasının avantajlarını kullanan Vodafone hem iletişim alanında hem de telefon piyasasında müşterilere büyük avantajlar sunuyor. Türkiye’de telefon taksitlerinin kalkması çoğu insanı mağdur etmişti. Fakat Vodafone sayesinde Vodafone Smart Prime 7 ve diğer akıllı telefonlarınızı kolayca taksitli bir biçimde alabiliyorsunuz. İşte karşınızda Vodafone Smart Prime 7 akıllı telefonu özellikleri!

vodafone-smart-prime-7

Vodafone ve ZTE şirketi ortak yapımı olan Smart Prime 7 gerçekten ince ve kaliteli bir işçiliğe sahip. 5 inç büyüklüğünde ful HD IPS ekran teknolojisine sahip telefon kullanıcılara kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor. Snapdragon 210 işlemcisi ve dört çekirdekli harika bir sisteme sahip olan telefon 1Gb Ram ve 8 GB dahili hafıza da bulunmaktadır. Birçok renk seçeneğinin bulunduğu Vodafone Smart Prime 7 akıllı telefonu Android 6.0.1 sürümü ile kullanıcılara sunuluyor. Bütün Android yeniliklerini kullanabileceğiniz bu amiral gemisinde 2.540 mAh’lik bir batarya da mevcut. Bu sayede bütün işlemleriniz için akıllı telefonunuz sizlere uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

  1. Sizler yeni amiral gemisi olan Vodafone Smart Prime 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.