Windows 8.1’de Beklenmeyen Yenilik

1

Günümüz dünyasının yazılım ve teknoloji devi olan Microsoft firması en gözde ürünü olan Windows 6 işletim sisteminin yeni sürümü olan Windows 8.1 sürümünün en yeni ön izlemesini tüm dünya genelinde teknoloji kullanıcılarının beğenisine sundu.

Tüm dünya genelinde yazılım teknolojisi olan Microsoft’ un geçtiğimiz günlerde ön izlemesini yayımladığı Windows 8.1 sürümüne güncellemeye hazırlandığını Windows 8 işletim sistemi üzerinde yer alması düşünülen akıllı arama teknolojisi, kendisine ait olan Bing arama motorunu da işletim sistemine entegre hale getirecektir.

Yeni pek çok özelliğe bünyesinde yer vermekte olan Windows 8 işletiminin yeni sürümü olan Windows 8.1 sürümü içerisinde yer alan pek çok özellikleri arasında kapsamı hayli genişletilmiş olan bir akıllı arama fonksiyonu da yer almaktadır.

Sistem içerisinde yer alan dosya ve programları aramanın yanında aranan terimleri Bing arama motorunu kullanarak aynı zamanda da internet platformu üzerinde de akıllı arama, pek çok yeni nesil ve yararlı olanaklarının yanı sıra günümüzde bilgisayar kullanıcılarının pek de hoşlanmadığı bir uygulamayı da Windows işletim sisteminin bir parçalarından bir tanesi konumunda yer almaktadır.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.