Windows Vista Artık Yok

1

Microsoft firması bilgisayar kavramının çıktığı günden beri aslında hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden bir firmadır. Firmaya ait olan Windows alt yapısı sayesinde bilgisayarlar en iyi şekilde çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 10. Serisini de çıkartan Windows son günlerde adını yeniden Vista sürümü ile duyurmaya başladı. Vista sürümünü çok kişi kullanmasa da bu konuda açıklama geldi.

Windows Vista Tarih Oluyor

Microsoft’un tarihi boyunca belki de en kötü ve en çok hatayı bir arada barındıran işletim sistemi Windows Vista olmaktadır. Vista’yı yükleyenler yüklediklerine bin pişman bir şekilde yeniden silmeye çalışıyorlardı. Artık hemen hiç kimsenin bilgisayarında barınmayan bu sürüm yapılan resmi açıklama doğrultusunda artık kullanılmayacak.

En Büyük Pişmanlığım Dedi

Steve Ballmer o dönemlerde Windows Vista için bazı açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalardan bir tanesi de Vista’nın Steve Ballmer için en büyük pişmanlık olduğu yönünde geldi. Kendisinin de beğenmediği ve tavsiye etmediği sürümün acısını Windows 10 ile çıkaran Ballmer Vista’nın tarihe karışarak artık kullanılmayacağını dile getirdi.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.