Xbox 360 Türkiye’de

Oyun ve eğlence konsolu olan Xbox 360 sonunda Türkiye’de satışa çıkıyor. Geçtiğimiz gün görkemli bir tanıtımı yapılan Xbox 360 oyun ve eğlence konsolunun satışlarına başlandı. Taksim İstiklal Caddesi’nde düzenlenen müzik, eğlence ve gösterilerle dolu bir gece ile kutlandı.

Xbox 360 ‘ın Türkiye piyasasına geç gelmesi bazı kullanıcıları biraz kızdırsa da diğer kullanıcıları da sevindirdi. Türkçe menüsü ve Türkiye’ye özel servisleriyle ülkemizde satışa başlayan Xbox’ın satışı anında oyun tutkunları Teknosa İstiklal Mağazası önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Xbox’a ilk ulaşan kullanıcılar geceye özel indirimler ve hediyeler kazandı. Power FM DJ’lerinin müziklerinin renk kattığı gecede, 20 kişilik Dans ekibi ise Forza Horizon müziği eşliğinde gerçekleştirdikleri Flash Mob gösterisi ile İstiklal Caddesi’nde sıra dışı bir gece yaşattılar.

Microsoft, Xbox 360 4GB Kinect konsol oyun paketi, Kinect Adventures, Kinect Disneyland, Gears of Wars 2 gibi oyunların haricinde 1 aylık ücretsiz Live Gold üyeliğini de oyun severlere sundu. Oyuncular bundan böyle tüm içerik, servis, oyun ve üyeliklerini Türk Lirası ile Xbox mağazası üzerinden satın alabilecek. Microsoft Türkiye bunun haricinde Xbox 360 için evden eve hizmet veren bir teknik servis ağı da oluşturmuş durumda.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.