Xperia Z Ultra’nın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

2013 yılında en başarılı akıllı telefon üreticilerinden olan Sony, yeni modelleri ile karşımıza gelmeye devam ediyor. 2013 yılının ilk başlarında karşımıza Xperia Z modeli ile gelen Sony, şimdi ise daha büyük modeli Xperia Z Ultra olarak karşımıza çıkacak. Teknoloji denilince akla gelen ilk isimlerden olan Sony firması, bu başarısını akıllı telefon alanında da sürdürmek için elinden gelenini yapmaya çalışıyor. Xperia serileri ile akıllı telefon dünyasında büyük başarılar yakalayan Sony, şimdide büyük ekranlı akıllı telefonla kullanıcılarına hitap etmeye hazırlanmakta.

Şirket, 4 Temmuz günü akıllı telefon tablet hibrit modeli olan Sony Xperia Z Ultra’yı tanıtacak. Kullanıcılara sunacak olan Sony, bu yeni cihaz ile yeni bir akım getirmesi bekleniyor. Sony’nin yeni cihazı 6.4 inç ekran, 1920 x 1080 piksel çözünürlük, 2.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974 işlemci bulunuyor. Bunların yanı sıra Xperia Z Ultra hibrit modelinde 2GB RAM, 8MP Exmor RS kamera, 16GB dahili veri kapasitesi ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi de özellikleri arasında yerini almakta.

sony-xperia-z-ultra1

Sony Xperia Z Ultra’nın teknik özellikleri ve görselleri bir süre önce ortaya çıkmıştı. Bugün ise ekran görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülere bakılacak olursa 6 x 5‘lik menülerin kullanılması ilk göze çarpan detay oluyor. Aynı zamanda 6 kısa yolun ana ekranın altında yer aldığı görülmekte. Karşınızda Sony Xperia Z Ultra modeline ait arayüz görüntüleri ;

gsmarena_1

 

gsmarena_21

gsmarena_31

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.