Yandex.Browser iPhone ve Android Tabletlere Geldi

Piyasaya girdiği ilk günden bu yana başarılarını hızlı şekilde sürdüren Yandex, yeni atılımarı ile de dikkat çekiyor. Piyasaya hızlı giriş yaparak herkesin dikkatini çeken Yandex, Browser’ını duyurduktan sonra da daha bir popüler hale geldi. Popülerliliği her gün artan web tarayıcı Yandex.Browser gün itibari ile iPhone ve Android tabletler için geliştirilmiş versiyonu yayınlandı.

Senkronizasyon özelliği ile birlikte gelen uygulamalar bu sayede kullanıcıların mobil, masaüstü ve tablet cihazları arasında tablolarını ve favorilerini eşitleyebilmelerine olanak tanımakta. Yavaş internet bağlantılarında web sayfaların yüklenme hızını önemli ölçüde arttıran ve kotadan tasarruf edilmesini sağlayan Turbo modu özelliğini de bünyesinde barındıran uygulama, sesli arama yapma özelliğine de sahip olması dikkat çekiyor.

yandexbrowser

Yandex başarılarına hızlı şekilde devam ederken yeniliklerinin geleceği de konuşuluyor. iPhone ve Android tabletler için yayınlanan Yandex.Browser sürümünde kullanıcının arama yaptığı bazı durumlarda sonuç sayfası yerine direk aramayla ilgili sayfanın gösterilmesi özelliği de mevcut durumda.

Kaynak : Maxicep

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.