Yeni Akıllı Saat Sony Smartwatch 2

Büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojinin ulaşmakta olduğu boyutlar, insanların yaşamlarında teknolojinin daha rahat ve daha etkili bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu noktada Sony firması tarafından geliştirilmekte olan birbirinden farklı özelliklere ve teknolojilere sahip olan cihazlar, teknolojinin gelmiş olduğu noktayı en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Buna göre Sony firması tarafından geliştirilen yeni nesil ürün olan Smartwatch 2, akıllı saat teknolojisini başka bir boyuta taşımaktadır.

Tablet bilgisayarlar, yeni nesil akıllı cep telefonları derken günümüzde gelinen bu noktada artık akıllı saatler oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Sony firması tarafından geliştirilmiş olan Smartwatch 2 yeni nesil akıllı saat modeli, Android 4.0 ve üzerine sahip herhangi bir telefon ile birbieine bağlantı kurulması sağlanıyor ve sizlere birkaç temel nitelik sunabilecek bir kapasiteye sahip olabilmektedir.

Tasarım konusuna da oldukça büyük bir önem gösteren Sony firması, bu yeni nesil akıllı saat modelinde, metal ve lastik olmak üzere iki farklı tipte kayış seçeneğini kullanıcılara sunmaktadır. Sony firması tarafından geliştirilen bu Smartwatch 2 akıllı saat modeline standart kayışların pek çoğu uyum sağlamaktadır.

sony_smartwatch2

Ancak bu Smartwatch 2 akıllı saat modeli üzerinde akıllı bir kamera bulunmamaktadır. Saat bekleme modunda iken düşük-güç moduna geçmektedir. Ancak saati görmeye devam edebilirsiniz. Güç düğmesine bastığınızda ise ekran daha parlak hale geliyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.