Yeni Sürümle Google Camera Uygulamasındaki Hatalar Düzeldi

Google her alanda kullanıcılarına sunmakta olduğu yenilikler ile birlikte yeni nesil teknolojilerden yeni yazılımlara kadar her alanda en etkin şekilde yer alıyor. Bu sayede kullanıcılarının yeni nesil teknolojinin avantajlarından tam manası ile yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Google tarafından  yakın bir tarihte Android 4.4 mobil işletim sistemine sahip olan yeni nesil akıllı cep telefonları  için sunmuş olduğu Google Camera uygulaması, temiz bir ara yüz, son zamanların sevilen efekti lens blur gibi özelliklere sahiptir.

Bu özelliklerine rağmen önemli bir eksiği vardı bulunuyor. Bu eksik ise Google Camera uygulaması ile kullanıcıların video kaydederken fotoğraf çekmelerine olanak tanımamasıydı. Bu sebeple çalışmaya başlayan Google ekibi, Google Camera uygulamasını kullanan, kullanıcıları için iyi haberi, 2.1.042 sürümüyle birlikte sundu. Çok yeni yayınlanan bu sürüm, kullanıcıların video kaydederken tek bir dokunuşla fotoğraf çekebilmelerine de olanak sağlamaktadır.

2014041710090169072

Google tarafından son yapılan bu Google Camera 2.1.042 güncellemesi sayesinde Google Camera uygulamasındaki yer alan birkaç hatanın da düzetilmesini sağladı. Bu düzeltilen hatalara misal ise lens blur işleviyle fotoğraf çektikten sonra odağın kaybolmamasıdır. Düzeltilen bir diğer hata ise kullanıcılar ayarlar menüsüne girdiklerinde gerçekleşebilen çökme sorunlarıdır. Bu sayede uygulamayı tam kapasite kullanabilme imkanına sahip olan kullanıcılar, çok daha kaliteli ve çok daha eşsiz fotoğraflar ve videolar çekerek, anılarını ölümsüz hale getirebilme olanağına sahip olabiliyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.