Yok Artık Samsung!

Samsung, geliştirdiği teknolojik yeniliklerine bir yenisini daha eklemek için çalışmalarını hızlandırdı. Yok artık Samsung diyeceğiniz bir yenilikten bahsediyorum. Gerçektende teknolojinin tam olarak nereye gittiğini bu teknolojik gelişme haberi ile anlayabilirsiniz.

Geliştirdiği farklı konseptler ve yenilikçi teknolojik aletler ile gönlümüzde taht kurmuş Samsung, akıllı saatlerin yanı sıra farklı konseptlerde ki saatlerini çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde çığır açan firma, geliştirdiği akıllı telefon ve saat karışımı cihaza ait fotoğrafları internet ortamına sızması herkesi hayretler içerisinde bıraktı.

Samsung’un Yeni Akıllısı Oldukça İddialı!

Samsung, 3’ü 1 arada olarak sunacağı beklenen cihaz için şimdiden kolları sıvadı. Böylesine bir teknolojinin olmasında daha yılların olduğunu varsayarsak Samsung, ileriye dönük neler yapabileceği konusunda bizleri şimdiden heyecanlandırıyor.

samsung-katlanabilir-saat-tablet-telefon

Tamami ile katlanabilir bir ekrandan oluşması beklenen 3’ü 1 arada mobil saat karışımı cihaz, kıvırdığınızda akıllı saat, hafif eğim ile kullanıldığında akıllı telefon ve düz tutulduğunda ise tablet olarak gözükecek. Farklı bir konsept ile gelmesi beklenen cihazın şimdilik görüntüsü mevcut. İlerleyen günlerde videolar ve farklı sızıntı haberlerini blogumuzda siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.