Altın Kaplama HTC One İsteyen?

Altın kaplamalı bir akıllı telefonunuz olsun ister misiniz? Kim istemez ki. Ama biz vermiyoruz malesef. Çünkü çok pahalı. Paramız yetmez. Biz ancak haberini yapabiliriz. Haberimiz yine Avrupa`dan. 2013 yılının ilk çeyreğinde muhteşem bir başarı yakalayan HTC firması yeni bir akıllı telefon ile yerini almıştı. HTC One ile karşımıza gelen firma, yeni modellerini ilerleyen günlerde duyuracak.

Daha öncesinden Samsung Galaxy S4, Apple iPhone 5 ve 4S gibi üst seviye modellere altın kaplama yaparak herkesi hayran bırakan GoldGenie şirketi, HTC’nin amiral gemisi One için de yeni kaplamasını duyurdu. GoldGenie adlı firmayı geçtiğimiz aylarda tanımıştık. Yeni nesil akıllı telefonlara yaptığı altın kaplamaları ile. Pek çok farklı ve ünlü ürüne altın kaplaması yaparak onları son kullanıcıya bir paket olarak satan firma, ününe ün katmaya da devam ediyor. Aslında şirket sadece akıllı telefonlara bu işi yapmıyor. Pek çok oyun konsolunun yanı sıra üst seviye akıllı telefon ve müzik çalar gibi eşyalara da en son kalite ile kullanıcılarına ulaştırıyor. Ürün yelpazesine şimdi de HTC One‘ı katarak dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

gold_htc_one_1_1

Peki o kadar haberini yaptık. 24 karat altın ile kaplanan HTC One Gold Edition‘ın fiyatı sizce nedir? Biraz pahalı. Altın kaplamalı HTC One Gold Edition`ın fiyatı 1895 Sterlin’e satışa sunulmuş durumda. Platinum Edition‘ı ise 2095 Sterlin olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak ise altın ile bakır karışımından meydana gelen Rose Gold Edition’ı 1995 Sterlin‘e satışa sunulmuş.

Ürünü daha detaylı incelemek isterseniz ; buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.