Bir Xperia Daha mı?

Sony firması bu yıl dur durak bilmiyor. Uzak Doğu’lu firma, Xperia ailesiyle yaptığı primi daha yükseltme hedefinde. Bilindiği gibi firma bu telefonlarla bu yıl adından oldukça söz ettirmişti. Ayrıca piyasada da üst noktalara yerleşmeyi başardı. Şirket şimdide Sony Xperia UL isimli modelinin üzerinde çalışıyor. Yeni akıllı telefon ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar internete sızmaya başladı bile.

Sony Xperia UL, Qualcomm işlemcilerini tercih ediyor. Akıllı telefonda SnapDragon 600 isimli işlemci göze çarpıyor. Cihazın işletim sistemine dair bilgiler henüz ortaya çıkmış durumda değil. Telefonun RAM miktarının ise 2 GB olacağı tahmin ediliyor. Telefonda bulunan dahili depolama alnı ise 32 GB olarak belirlenmiş durumda. Ancak telefonun güçlü performanslara ev sahipliği yapacak bir telefon olacağı tahmin ediliyor. Telefonun tasarımının Xperia XL isimli modele benzeyişi de dikkat çekenler arasında.

xperia-ul-2

Firma Sony Xperia UL isimli telefonunda değiştirilebilme özelliğine sahip olan bir pil kullanıyor. Bu pilin gücü ise 2300 mAh olup, iyi bir kullanım sağlayacak gibi görünüyor. Cihazın beğeni toplayan bir noktası da 5 inç olup, Full HD görüntü sağlayabilecek olan dokunmatik ekranı oluyor. Bir başka beklenti ise telefonun su ve toz geçirmeyeceği yönünde.

xperia-ul

Firma telefonun tanıtımını henüz yapmadı. Ancak ortaya çıkan bilgiler kullanıcıları heyecanlandırmayı başarıyor. Cihazın yakın zamanda tanıtımının yapılması ve satışa sunulması bekleniyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.