BlackBerry Z10 Turkcell Aracılığı ile Beyaz Renk’te Çok Yakında Türkiye’de Olacak

2

BlackBerry, akıllı telefon dünyasında 2012 yılında çok zor günler geçirdi. Apple‘ın, Samsung‘un ve Sony‘nin gölgesinde kaldığını söyleyebiliriz. BlackBerry, 2013 yılının kendileri için çıkış olacağını söylüyor. Bunun ilk adımını da Z10 adı verdikleri telefonu ile başaracaklarına inanıyorlar. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan BlackBerry‘nin  yeni akıllı telefonu Z10‘un bugün tanıtımı gerçekleşti New York’ta. Türkiye saati ile saat 17:00’da başlayan tanıtımda BlackBerry‘nin yeni akıllı telefonu Z10‘un yanı sıra yeni telefonlarda tanıtıldı.

BlackBerry’nin Z10‘u tanıtmasının hemen ardından Turkcell’in Twitter hesabından bir twet atıldı. Turkcell bu akıllı telefonu çok yakında piyasaya sunacağını Twitter hesabından duyurdu. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ancak, Turkcell’in atmış olduğu bu twette belirtilen beyaz renk sadece Turkcellilere özel olacak.

BlackBerry Z10 çıkış tarihi ise şubat ayında diyebiliriz. Peki BlackBerry Z10 Türkiye fiyatı ne olacak derseniz? Onu da bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.