Bu Nasıl Bir Telefon Samsung?

Başlığı bilerek böyle açtık çünkü Samsung artık kendini aşmış durumda. Dünya devi Samsung, ürettiği akıllı telefonlar ile son iki yılda gerçekten inanılmaz şeyler yaptı. Galaxy serisini bu yılda devam ettiren şirket, şimdi yeni işler peşinde. Hemde bu telefonu görünce sizlerde şaşıracaksınız. Biliyorsunuz ki Samsung, son amiral gemisi üzerinden yürümeye devam ediyor. Akıllı telefonlarını birer birer resmileştiren şirket yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı gözlemleniyor. Haberimizin devamında detaylar yer alıyor. İşte Samsung’un bu nasıl bir telefon dedirten özellikli telefonu.

Her yaz döneminde bir çok teknoloji cihaz üreten dev şirketler yine yeni cihazları ile karşımıza çıkıyor. Bu haberde ise Samsung’un üreteceği hatta üretmiş olduğu ve son hazırlıklara gelerek resmileştireceği söylenen cihazı Galaxy S4 Zoom‘dan bahsedeceğiz. Samsung, bu seneki amiral gemisini başlı başına bir seri haline getirmiş durumda. Yeni telefonlarını bu seri altında sunmaya devam ediyor. Galaxy S4 Active ve Galaxy S4 Mini‘yi resmileştirdikten sonra Samsung’un bu seriye ait olan ve adını Galaxy S4 Zoom olarak belirleyen şirket, bu telefona ait görseli SamMobile tarafından sızdırılmış durumda.

galaxy-s4-zoom

Görselleri incelediğimizde Galaxy Camera‘ya benzer bir şekilde olduğunu görüyoruz yeni cihazın. Pek çok Samsung hayranı bu yıl tanıtılan Galaxy Camera hayal kırıklığı yaratmış idi. Telefon kasasında deklanşör tuşu ve lens kısmının ön tarafa doğru çıkan yapısı cihazın telefondan çok bir kamera görüntüsüne sokmuş durumda.

20 Haziranda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S4 Zoom‘un teknik detayları ise henüz açıklanmadı. İlerleyen günlerde hepsini göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.