En İnce Telefon Tanıtımı Önümüzdeki Hafta Yapılacak

Teknoloji dünyasında her şeyi görmek artık mümkün. Günümüzde bir çok şey değişti. Akıllı telefonların hayatımızda bir çok şey değiştirdiğini sizlerde görebiliyorsunuz. Son dönemlerde akıllı telefon pazarında hareketlilik mevcut. Geçtiğimiz günlerde de sizlere dünyanın en ince telefonu adı altında yaptığımız haberde Huawei’nin Ascend P6 adlı bir telefon modelini tanıtmıştık. Bu telefonun özelliği ise dünyanın en ince telefonu olması. Telefonun çıkış tarihi ve tanıtım tarihine ilişkin bir bilgi geldi bugün. İşte haberimizin detayında öğrenebileceğiniz bilgiler.

Huawei Ascend P6 18 Haziran’da Londra’da düzenlenecek bir etkinlikte resmiyet kazanacağı bugün duyuruldu. Dünya devleri arasında olan akıllı telefon üreticisi Huawei yayınlamış odluğu videoda telefonu göstermese de telefon hakkında bazı ipuçları vererek herkesin merakını biraz olsun giderdi. Pekin’den başlayan koşturma Londra’da son bulurken resmi tanıtım için geri sayım başlamış oldu.

huawei-ascend-p6

Huawei Ascend P6’in teknik detaylarına göz attığımızda 4.7 inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüklü bir ekranın yer aldığı telefon olduğunu görüyoruz. Bunların yanı sıra 1.5GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli Hisilicon K3V2 yonga seti bulunduracağı iddialar arasında yerini alırken, 2GB RAM, 8mp çözünürlüklü arka ve 2mp çözünürlüklü ön kamera’da cihazda bulunan diğer özellikler arasında. 32GB dahili depolama birimi’nin yanı sıra 6.18mm kalınlık, microSD kart desteği, Android 4.1.2 Jelly Bean gibi özelliklerde barınıyor cihazda. Bunlara ek olarak Wi-fi, GPS ve Bluetooth 4.0 gibi özellikler unutulmamış.

Huawei-Ascend-P6-new-FB

İşte telefonun tanıtımı için yayımlanan fragman ;

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.