Eski Model Tasarımlı Samsung ve Yeni Model Akıllı Telefon Samsung

Aklınıza gelir miydi hiç eski bir telefonun akıllı bir telefona dönüştürülerek tekrardan piyasaya gireceği. Kimsenin gelmezdi ama Samsung bunu getirdi. Şuanda dünyanın bir numaralı telefon üreticilerinden Samsung, yeni bir cihaz geliştirdi. Güney Kore kökenli akıllı telefon üreticisi olan şirket, yeni bir çok model ile pazarın hakimi ve söz sahibi.

2013 yılında ki başarısını asla göz ardı edemeyiz. Bundan 2 yıl önce de Samsung’un bu kadar büyüyeceği aklımıza bile gelmezdi aslında. Şu son dönemde ve özelliklede 2013 yılında Samsung, Galaxy S4 ve bir çok farklı Galaxy S4 versiyonu ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak ise Galaxy S4 Mini`yi çıkartan firma yeni cihazlar üzerinde tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Firma şimdide eski telefonlara sarmış durumda. Eski telefonları yeni akıllı cihaz haline getiren cihaz bunun ilk örneğini Galaxy Folder adı verdiği cihazda denedi. Firma, yeni modellerinden bir tanesi üzerinde çalıştığı iddiaları gündemdeydi ve bugün ortaya çıktı. Bu yeni model Galaxy Folder olarak karşımıza çıkacak. Bu cihazda farklı olan tek şey ise Samsung’un eski cihazlarına benzemesi. Yani akıllı telefonların kapaklı versiyonlarını daha önce hiç görmemişsinizdir. Akıllı telefonlarda ki değişimi Samsung firması yaptığını söyleyebiliriz. Burada da yapmış gibi zaten.

samsung-galaxy-folder

Galaxy Folder adı verilen yeni cihaz dokunmatik ve kapaklı bir şekilde gelecek. İki kısımdan oluşan akıllı telefonda üst tarafta dokunmatik ekran bulunuyor. Alt kısımda ise numerik tuş takımı yer almakta.

Yeni cihazın henüz özellikleri konusunda detay yok. Sadece ekran çözünürlüğünün 480×800 piksel olacağı ve yonga seti olarak da Qualcomm Snapdragon S4 kullanılacağı iddia ediliyor. Google Android 4.2.2 Jelly Bean üzerinde çalışacak olan model ayrıca LTE desteğine de sahip olması beklentiler arasında.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.