Galaxy S4 Mini Türkiye`de

Beklenen telefon artık Türkiye`de. Şuanda akıllı telefon pazarının lideri konumunda Samsung, yeni cihazlarını bir bir çıkarmaya devam ediyor. Bu bağlamda da birinci olması yadırganamaz. Samsung firması 2013 yılında piyasaya sürmüş olduğu amiral gemisi Galaxy S4 ile mobil dünyasında fırtına gibi esti ve oldukça iyi bir reklam yaptı. Samsung, Galaxy S4 ile yakaladığı bu yoğun ilgi ve başarıyı S4’ün serisi ile sürdürmeye devam edecek.

İlk olarak Samsung`un Samsung Premiere 2013 etkinliğinde tanıtılan Galaxy S4 Mini, çok sevilmişti. İnternet blogları arasında da sıkça tartışmalara ( iyi yönden ) yol açan akıllı telefon artık ülkemizde de satışa sunulmuş durumda. Bundan sonra Galaxy S4 Mini`yi sizlerde Türkiye`den alabileceksiniz.

Samsung geçtiğimiz yıl S3 Mini ile yakaladığı başarıyı bu yıl da aynı başarıyı Galaxy S4 Mini ile yakalamaya çalışması bekleniyor. Samsung Galaxy S4 Mini Türkiye Satış Fiyatı ise 1.200 lira olarak belirlenmiş. Samsung Galaxy S4 Mini‘nin teknik özelliklerine şöyle bir göz atacak olursak.

galaxy-s4-mini-2

1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 işlemcisine sahip olarak gelecek ürün, 1.5 GB’lık RAM’e sahip olması cihazı farklı kılıyor. Bunların yanı sıra MicroSD desteğine de sahip olan telefon, dahili hafızası ise 8GB olarak belirlenmiş. 4 inçlik olan ürün Super AMOLED ekran kullanılıyor. Bunun yanı sıra Bluetooth 4.0 desteğine sahip. 8 megapiksellik kamerası da farklı bir özelliği. Kamerası da oldukça tatmin edici gibi gözükmekte. Android 4.2.2 Jelly Bean ile gelecek cihaz Türkiye de satışta.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.