Galaxy S4 ve S3’e Olan İlgi

PhonesU4’un haberine göre Galaxy S4, geçtiğimiz yıl 10 milyon ön sipariş alan Galaxy S3’ü geride bırakacak. Samsung geçtiğimiz yıl amiral gemisini yani Galaxy S3’ü tanıttığında daha raflara koymadan önce 10 milyon sipariş almıştı. Bu rakam bu pazarda bir rekor olarak kabul edilmiş ve bu akıllı cihaz toplamda 50 milyon gibi rekor bir satış rakamına ulaşmıştı.

Samsung Geçtiğimiz günlerde Galaxy S4’ü tanıttı ve herkesin merak ettiği soru bir kez daha akıllara geldi. Acaba Samsung Galaxy S4 ne kadar ön sipariş alacak?

İngiliz telefon satış firması olan PhonesU4’nun haberine göre Samsung Galaxy S4’e olan ilgi oldukça fazla ve geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy S3’e göre daha fazla. PhonesU4’ün satıştan sorumlu müdürü ise şu şekilde konuştu: ” Samsung Galaxy S4 şu an için en fazla talep edilen akıllı telefon. Bu akıllı telefon 2013 yılı içerisinde en çok satılan telefon olacak.”

Galaxy-S4-vs-Galaxy-S3

Samsung yetkilileri Galaxy s4 konusunda oldukça umutlu ve heyecanlı. Samsung Galaxy S4’ün android platformunda çok satılması muhtemel ancak asıl merak edilen İPhone 5’i geçip geçemeyeceği. Bunu öğrenmenin tek bir yolu var: Beklemek…

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.