Galaxy S4 Vodafone ile Satışa Çıkacak

Gün içinde yayınlamış olduğumuz Galaxy S4 haberi ile birlikte gündeme Galaxy S4 ne zaman çıkacak soruları geldi. Samsung‘un yeni üst düzey akıllı telefonu Galaxy S IV dün itibari ile tüm dünyaya tanıtılmıştı. Üstün donanım özellikleri bir önceki amiral gemisi Galaxy S III ile benzer tasarımı ile karşımıza gelen Galaxy serisinin son telefonu S4, gelecek ay sonunda satışa sunulması bekleniyor. Samsung’dan gelen açıklamaya baktığımızda tam olarak 155 ülkede satışa sunulacak ve 327 cep telefonu operatörü üzerinden bu satış gerçekleşecek.

Galaxy S IV duyuru ile birlikte ülkemizde faaliyet gösteren cep telefonu operatörlerinden de bilgiler yavaştan gelmeye başladı artık. Lider operatörlerden olan Vodafone da Galaxy S IV‘ü müşterilerine satışa sunacak operatörler arasında yer almakta.

Henüz fiyatlandırma açısından bir bilgi gelmese de ön siparişlerin de kısa bir süre içerisinde başlaması beklenmekte. Vodafone hem kontratlı hem de kontratsız olarak Galaxy S IV‘ü sunması bekleniyor.

galaxy-s-IV-1

Galaxy S IV 1920x1080p Full HD Super AMOLED ekrana sahip ve 1.6Ghz sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa yonga seti ile çalışacak. 2GB sistem belleğinin yanı sıra 13MP arka kamera ve 2MP ön kamera ile dikkatleri üzerine çekmekte.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.