HTC One Mini Avusturya Fiyatı Ortaya Çıktı

1

HTC firması bu yılın ilk aylarında piyasaya çıkardığı HTC One isimli akıllı telefonu ile göz dolduruyor. Bir çok kullanıcı tarafından tam not alan yeni cihaz hala satılmaya devam ediyor. Ülkemizde de HTC hayranlığı git gide artıyor. Dediğimiz gibi HTC One ortaya çıktığından beri firma cephesinden HTC One Mini sesleri yükseliyordu. Sızıntı haberlerini de sizlere duyurmuştuk ve HTC One Mini’nin ortaya çıkması geçtiğimiz ay gerçekleşmişti. Şimdi ise HTC One Mini Avusturya fiyatı belli oldu. Haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

HTC One gerçekten müthiş bir telefon. Otoritelerden tarafından da çok iyi bir telefon olarak lanse edilmişti hatırlayacaksınız. Artık büyük telefonlar ile birlikte mini versiyonlarınında gelmeye başladığı şu son yıllarda bu akıma HTC firması da uydu. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ve çokda sevilen One Mini versiyonu ülkemizde de dahil olmak üzere bir çok ülkede Ağustos ayı itibariyle satışa çıkması bekleniyor.

Peki Türkiye’de fiyatı ne olur dersiniz? HTC One Mini Türkiye fiyatı olarak 1.200 TL civarında olmasını bekliyoruz. Aynı zamanda HTC One Mini’nin Avusturya’daki kontratsız fiyatı 549 Euro olarak da bugün karşımıza çıktı. Türkiye fiyatı neden bu kadar dersek vergilerden dolayı malesef. HTC One Mini`nin teknik özelliklerine bir göz atalım.

htc-one-mini

4.3 inç büyüklüğünde 1280x720p çözünürlüğünde dokunmatik Super LCD2 ekrana sahip olan cihaz 16GB dahili kapasite ile gelecek. 1GB bellek’in yanı sıra Qualcomm Snapdragon 400 yonga settinden güç alan cihaz kamera konusunda kısıtlılık var. Arka kısmında 4MP kamera bulunan cihazda ön kısmında 1.6MP kamera konumlandırılmış şekilde gelecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.