HTC One Mini’den Tekrar Bir Resim Geldi

HTC’nin son amirali HTC One’ın ufaklık versiyonu önümüzdeki günlerde çıkacak. Ama HTC One Mini ne zaman çıkacak bilgi henüz net değil. Ancak şu var ki HTC One Mini çıkmadan görselleri geliyor. Sızıntı haberleri ile ünlü Japonya’dan tekrardan bir görüntü geldi. Tayvan kökenli HTC firması yeni amiral gemisi HTC One‘ın bütçe dostu versiyonu HTC One Mini’yi ne zaman tanıtacağı henüz netlik kazanmış durumda değil. Ama bizler size HTC One Mini‘nin yeni görselini sunuyoruz. 

HTC firmasında yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair bilgiler gelmiş idi geçtiğimiz aylarda. HTC One’ın çıkmasından sonra gelen yeni akıllı telefon çalışmaları hızını sürdürüyor. HTC One’a bakarak daha küçük ve donanımsal özellikleri de daha küçük olan yeni akıllı telefonunu ismi ise HTC One Mini olacak. HTC One Mini’nin yeni görsellerini sitemizde hep tanıtıyoruz. Yeni bir görsel daha geldi HTC One Mini‘ye ait. HTC One Mini’nin bugünde bazı görsellerini sizlere sunacağız.

HTC One Mini şuanda teknik özellikleri kesinleşmiş değil. Ancak ufak detayları sızdırılmış durumda. HTC One Mini 4.3 inç büyüklüğünde 720p dokunmatik ekrana sahip ve çift çekirdekli işlemci içeren yonga seti bulunuyor. 2GB sistem belleğinin yanı sıra 16GB dahili veri kapasitesi’de cihazda bulunacak. Ultrapixel kamera, Google Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi ile çalışacak.

İşte yeni HTC One Mini görseli ;

htc-one-mini-yeni-görsel
HTC One Mini Ağustos ayında çıkacağı söylense de kesin bir bilginin olmadığını söyleyebilirim.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.