HTC’nin Son Akıllısı : HTC One Max

Tayvan kökenli şirket HTC, 2013 yılına hızlı bir giriş yapmıştı hatırlayacaksınız. Sizlere blogumuzda da daha önce duyurmuştuk yeni akıllı telefonlarını. Bu yıl aslında onların yılı olacaktı ama Samsung ve Apple’ın yeni ürünleri HTC’yi biraz olsun geride bıraktı. Tekrardan tutunma çabaları içerisine giren HTC firması yeni telefonunu da resmi olarak duyurdu. İlk olarak HTC One ile muhteşem bir geri dönüş yapan firma sonraları HTC One’ın serilerini piyasaya sundu. Onlardan bir tanesi de HTC One Mini idi.

HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC One Max gün itibariyle resmiyete kavuştu. HTC One Max’ı incelediğimizde 5.9 inç büyüklüğünde olduğunu görüyoruz. Bunların yanı sıra 1920×1080 pikse Full HD çözünürlüğünde ekranı ile karşımıza çıkacak. Firma bu modelinde Qulacomm‘un Snapdragon 800 yonga setini kullanmayarak Qualcomm‘un 1.7Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Krait 400 işlemci içeren Snapdragon 600 yonga setini kullanmış.

htc-one-max4

HTC One Max diğer özellikleri ile de dikkat çekiyor. Telefon 2GB sistem belleğinin yanı sıra 16GB dahili veri kapasitesi ile gelirken aynı zamanda arka yüzünde HTC One‘da da yer alan 4MP Ultrapixel kamera da yer almakta. Ön tarafında da 2MP bir başka kamerada bulunuyor. Aynı zamanda iPhone telefonları ile özdeşleşmiş olan parmak okuyucu’da bu telefonda kullanılabiliyor.

Telefona ait resmi bir video’da gün itibariyle gelmiş bulunmakta.

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.