Huawei’nin Süper Akıllı Telefonu : Ascend P2

1

Huawei akıllı telefon dünyasında şuanda 3 büyüklerden bir tanesi. Bunu geçtiğimiz haberlerde sizlere paylaşmıştık. Apple ve Samsung’dan  sonra en çok telefon satan firma, bugün yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıktı. Huawei bugün basın toplantısı düzenleyerek bu yeni akıllı telefonunu tüm dünyaya duyurdu.

Fazla detaya girmeden Huawei’nin Ascend P2 akıllı telefonunun tanıtım videosunu yayınlamak istiyoruz sizlere. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken Ascend P2 akıllı telefon bizce bu yıl çok konuşulan telefonların başında gelecek. Cihazın üzerinde fiziksel bir tuş yok ve söylenilenlere göre son derece hafif olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bir yönetici telefon hakkında fiyat bilgisi verdi. Buna göre Huawei Ascend P2‘nin 450 Avro gibi bir satış fiyatının olacağı yönünde bir söylenti var.

huawei-ascend-p2

Huawei Ascend P2 Türkiye Fiyatı ve Huawei Ascend P2 Türkiye’ye ne zaman gelecek soruları yine ilerleyen günlerde sizlere haber olarak sunacağız. Henüz net bir bilgimizin olmadığını söylemeliyiz sizlere. Yeni nesil akıllı telefonlar gerçekten çok şık durmakta ve biran önce çıkması için sabırsızlanmaktayız bizlerde.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.