iPhone 5 Tanıtılıyor – iPhone 5 Fiyatı Ne Olacak

Büyük meraklılık ile beklenen iPhone 5 bugün akşam saatlerinde ( 20 : 00 ) ‘ de tanıtımı gerçekleştirilecek. Herkesin aklında şu soru vardı. iPhone 5 ne zaman piyasaya sürülecek ? Tam net bir tarih olmamak ile birlikte kulaktan dolma bilgiler internet dünyasını sallandırmaya devam ediyor.

Apple, iPhone 5’i  bugün 12 Eylül 2012’de 20.00’da düzenleyeceği etkinlikle ile tanıtacak. iPhone 5 için hazırlanmış olan en iyi konsept videosunu’da siz değerli dostlarımıza tanıtımı gerçekleşmeden önce sunmak istedik.

iPhone 5, 4 inçlik 16:9 oranındaki ekranının 640 x 1136 piksel çözünürlüğünde olacağı iddia ediliyor. Daha çıkmadan bile gündeme oturan iPhone 5 çıktığında ne kadar konuşulacağı ise merak konusu. Ayrıca iddiaya göre ekran önceki modellere göre yüzde 18 daha da büyümüş olarak göze çarpıyor.

A6 işlemci, 1 GB RAM, 32 / 64 / 128 GB depolama seçenekleri ve 720p ön kamera gibi özelliklerin bulunduğu iPhone 5 konsepti yarın gerçekçi olacak mı ?

Steve Jobs’dan sonra görevi devralan Tim Cook’un tanıtacağı iPhone 5 için 12 Eylül saat 20:00′da herkes ekran başına koşacak. Unutmadan belirtelim, iPhone 5 ile birlikte yeni özelliklerle iOS 6′da tekrar görücüye çıkacak.

iPhone 5 ‘in fiyatına gelince. Harçların konulması ve sayın devlet! büyüklerinin yapmış olduğu bu anlamsız harç uygulaması ile birlikte iPhone 5 ‘ in fiyatı 1500 TL’ yi bulması bekleniyor.

Bekleyip göreceğiz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.