iPhone 5C Video’da Görüntülendi

Teknoloji dünyasından haberlere uzun zamandan beri yer veremiyoruz. Sebebi ise bu aylarda durgunlaşan haberler. Ancak şimdi ise herkes’de bir telaş var. Çünkü Apple, yeni cihazlarını tanıtmak için gün sayıyor. Bizlerde büyük merakla bekliyoruz Apple’ın yeni ürünlerini. Uzun zamandır konuşulan ve ucuz iPhone modeli sesleri yükselen Apple’da sona yaklaşıldı. Ucuz iPhone modelinin ismi iPhone 5C olduğu geçtiğimiz aylarda kesinleşmişti. Sızıntı haberleri ve sızıntı fotoğrafları ile iPhone 5C’yi görme fırsatı bulmuştuk ancak resmi değildi o sızıntılar. Ama gün itibariyle yayınlanan video’da netlik kazanmış oldu. İşte detaylar.

Apple firması uzun süredir üzerinde çalıştığı bütçe dostu akıllı telefonu iPhone 5C’nin ilk videosu ve farklı renklerde boy gösterdiği resimler gün itibariyle internete sızmış durumda. Renkli şekilde gelecek olan iPhone 5C’nin mavi, sarı ve beyaz renklerde karşımıza çıktığını görebiliyoruz. iPhone 5C‘nin tanıtımı ise 10 Eylül’de yapılacak olması da netleşmiş oldu bugün.

iphone-5c

Daha öncelerinden iPhone 5C’ye ait olduğu söylenen görüntüler gelmişti ve orada görmüştük ki iPhone 5C çok farklı renkler ile gelecek. Bu sızıntıyı kanıtlayan haber ise bugün Çin’den geldi. Yayınlayacağımız resimler Çin kaynaklı site iApps.im‘den alınmış durumda. Gördüğünüz üzere resimlerden birinde yarı ambalajlı Mavi bir iPhone 5C yer aldığını görmekteyiz. Diğerindeyse sarı, mavi ve beyaz iPhone 5C’leri toplu halde sıralanmış olarak görebilmekteyiz.

iphone-5c-mavi

Yukarıda yayınlanan fotoğraflar eskiydi. Tekrardan hatırlatmak üzere koyuyoruz. Şimdi ise iPhone 5C nasıl olacak sorularının yanıtını ve merakını giderecek bir video var. Hep birlikte izliyoruz. 10 Eylül tarihini büyük merakla bekliyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.