iPhone 5S Geliyor

Bir süre önce Apple cephesinde iPhone 5s sesleri yükseliyordu. Resmi açıklama gelmesede yine de iPhone 5S’in bu yaz ortalarında çıkması bekleniyor. Apple’ın video dükkanı olan iLounge adresinden yapılan açıklamada iPhone hayranlarını heyecanlandıracak bilgiler verildi. Paylaşılan bilgiler arasında Apple’ın iPhone 5S’i bu yaz piyasaya süreceği ve çalışmaların son sürat devam ettiği söylendi. iLounge CEO’su Jeremy Horwitz ise iPhone 5S’in sadece birkaç ay sonra seri üretime geçeceğini ve 13MP kamera ile daha güçlü işlemciye sahip olacağını iddia etti.

iPhone 5S’in prototiplerinin kod adlarının N51 ve N53 olduğu belirtilmekte. Eğer verilen bilgiler doğru ise 2013 yılının Temmuz ayında iPhone 5S’i görmemiz mümkün. Bu yılın Temmuz ayında piyasada birçok iddialı Android telefon olacağını söyleyebiliriz. iPhone 5S’in bu tarihte gelmemesi için hiçbir sebepte yok açıkcası. Bakalım iPhone 5S ile Apple bizlere ne gibi yenilikleri getirecek.

iPhone 5S Türkiye fiyatı, iPhone 5S çıkacak mı?, iPhone 5S Türkiyeye ne zaman gelecek sorularını ilerleyen günlerde tam net olarak yanıtlayacağız.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.