iPhone 5s ve iPhone 5c Avea ile Satışa Çıkıyor!

1

Bilindiği gibi dün Apple’ın lansmanı vardı. Yeni iPhone modellerini bu lansmanda tanıttılar. Uzun süredir beklenen iPhone’un yeni modeli nihayet açıklığa kavuştu. Apple’ın yeni iPhone modelleri görkemli bir şekilde dün tanıtıldı. iPhone 5S ve iPhone 5C adı ile karşımıza çıkan modeller, Türkiye’ye ne zaman gelecek acaba? Türkiye operatörlerinden olan Avea hemen duruma el attı ve iPhone’un en yeni modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C’yi yakında müşterilerinin beğenisine sunarak yine bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

iphone-5s-avea

Avea, 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus ile maksimum hızda internet deneyimi yeni iPhone‘lara da taşıyarak ilk kez farklı bir modül deneyecek. Avea, yeni düzenlediği çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’ı yeni akıllı telefonlarda deneyecek. Bu Mobil Plus 81 ilde de çekim gücüne sahip olacak. Avea, akıllı telefon deneyimini iyiden iyiye zenginleştirmeye başladı. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirecek olan Avea, 43 Mbps ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlayacak. Avea şuanda iPhone 5S ve iPhone 5C’yi akıllı cihaz portföyüne eklemiş oldu.

iphone-5c

Şuanda iPhone 5S gündemi iyice meşgul etmiş durumda. Zaten daha lansmanı yapılmadan önce Apple tarafından şu ana kadar yapılan en iyi iPhone olarak lanse edilmişti iPhone 5s. Özelliklerine bakıldığında ise iPhone 5’e benzer teknik özellikleri ve renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. iPhone 5C ise yüksek hızda internet hizmeti ve Avea’nın avantajlı teklifleri ile yakında Avea İletişim Merkezleri’nde meraklıları ile buluşmayı bekliyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.