iPhone 5S’e Ait Yeni Bir Görsel

Apple, iPhone modelleri ile müthiş bir başarıya imza atmıştı. Yeni modellerini de bir bir sunmaya hazırlanan Apple, son olarak çıkardığı iPhone 5 modelinin bir üst modeli olan iPhone 5S‘i de çıkarmaya hazırlanıyor. iPhone, modellerini tanıtarak akıllı telefon pazarında başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Apple, her sene olduğu gibi bu yılda tek bir telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yılın sonbaharında iPhone 5 adında ki modelini sunarak herkesleri büyülemişti. 3.5 inç büyüklüğünde ki ekran ile iPhone modelini sunmuş olan Apple, iPhone 5 ile 4 inç seviyesine kadar çıkabilmişti.

Apple şirketi, önümüzde ki aylarda yani Ağustos yada Eylül ayları içerisinde yeni ürettiği yeni nesil iPhone modelini sunması beklentiler arasında. Apple, iPhone 4 modelinden sonra tasarımda fazla değişlik yapmayarak ve donanım yönünden geliştirilmiş iPhone 4S versiyonunu sunmuş idi. iPhone 5‘den sonra da tasarıma bağlı kalarak iPhone 5S modelini sunması beklentileri arttırıyor.

iPhone-5S

iPhone 5S’e dair yeni bir söylenti geldi bugün teknoloji bloglarına. Geçtiğimiz günlerde de iPhone 5S’e ait iddialar gelmişti. Şimdi ise iPhone 5S’in görseli piyasaya çıktı. Bu görseller de tasarım yönünden çok ufak değişiklikleri gözler önüne sermiş idi. Gelen söylentilere göre ve resimden de anlaşılabileceği üzere iPhone 5S çift flaş destekli gelmesi bekleniyor. Bakalım bu iddialar ne kadar doğru.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.