iPhone Math ve iPhone 5S Geleceği Söyleniyor

Apple, iPhone 5’i çıkarttığı günden bugüne herkesin aklında tek bir soru belirdi. Yeni nesil iPhone’lar nasıl olacak? Bu soru gündemde bayadır dönüyordu. Şimdi yeni bir haber gündeme geldi. Kulislerde yeni iPhone sesleri duyulmaya başlandı. Çin’de faaliyet gösteren Commercial Times ve China Times siteleri Apple’ın bu yıl içinde üç yeni iPhone modelini piyasaya süreceğini yazdı. Hatta China Times Apple’ın sunacağı yeni iPhone modellerinden ikisinin adını bile açıklamış oldu.

Sitenin haberine göre Apple’ın piyasaya süreceği telefonlardan birisi iPhone 5S olacak. Apple daha önce sunduğu iPhone modellerini bir üst versiyon olarak S modelleri ile tanıttığını gördüğümüzde bu haberin doğruluğunda hem fikir olabiliriz.

iPhone 5S‘in piyasaya sürülebileceği uzun süredir konuşulmaktaydı. Diğer yandan China Times’ın diğer tahminine göre Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği diğer model ise iPhone “the Math” olması beklenmekte. Sitenin iddiasına göre Apple, 4.8-inç ekrana sahip iPhone Math ile ilk büyük ekran akıllı telefon alanına ilk girişimine imza atacak.

China Times sitesi, bu telefon modellerinin üretimine Nisan ayında başlanılacağını ve telefonların lansmanının ise önümüzdeki haziran ayı sonunda gerçekleştirileceğini söylemekte. Sitenin bir diğer iddiasına göre Apple yılın üçüncü telefonunu da Christmas tatili döneminde piyasaya süreceğini yazmakta. İlk iki modeli 8 megapiksel, tatil döneminde sunulacak üçüncü model ise 12 megapiksel kameraya sahip olacağı söylentilerin bir başkası. Apple’ın ayrıca bu yıl bitmeden televizyon modelini de piyasaya sürmesi de yine gündem de

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.