LG Optimus G2 Sızdırıldı

1

Akıllı telefon pazarının önemli şirketlerinden LG, yeni amiral gemilerini birbir duyurmaya devam ediyor. Aslında bu bir duyuru haberi değilde daha çok sızdırılmış bir haber. Güney Kore kökenli şirket, üst seviyede Optimus G serisi içerisinde yer alan modelleri ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak hatırlayacaksınız Optimus G modelini sunmuşlardı. Daha sonra ise Optimus G Pro modeli ile akıllı telefon pazarında önemli bir yere sahip olmuşlardı. LG Optimus G Pro, Japonya’da 5 inç olarak diğer uluslararası pazarda ise 5.5 inç olarak yer almış idi. LG’nin son amiral gemisi olacağı söylenen Optimus G2 ise henüz duyurulmamasına rağmen görselleri basına sızdırıldı.

İnternet artık oldukça yaygınlaştı. Yeni akıllı telefonlar çıkmadan önce artık sızdırılma haberleri çıkıyor ve ardından telefonun gerçeği piyasaya sunuluyor. Yeni çıkacak olan akıllı telefonlar duyurulmadan önce Twitter hesabı ile @evleaks bu işi çok iyi beceriyor. Son başarısı ise LG Optimus G2, akıllı telefonunda oldu. @evleaks daha önce LG Optimus G2’ye ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaşmıştı. Ama netlik kazanmamıştı. Şimdi ise o fotoğrafın gerçektende LG Optimus G2’ye ait olduğunu söylüyor.

Öte yandan Optimus G2’nin teknik detaylarınıda yayınladı @evleaks. Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 2GB RAM’in bulunacağı Optimus G2‘de 13MP çözünürlüklü arka kameraya sahip olacağını söylüyor. Android 4.2.2 işletim sistemi ve 5-inç 1080p ekranda bulunuyor.

@evleaks’ın daha önce sızdırmış olduğu ve LG Optimus G2 olduğunu iddia ettiği fotoğrafı inceleme fırsatını bulabilirsiniz.

lg-optimus-g2-leaked-photo

lg-optimus-g22

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.