LG Optimus L7 II İlk Kez Görüntülendi

LG, yeni akıllı telefonu ilk kez görüntülendi. Tabi yine bir söylentiden yola çıkarak bu haberi yayınlıyoruz. Nede olsa söylenti haberleri 1-2 ay sonra gerçek oluyor. LG, akıllı telefon dünyasına 2012 yılında çok hızlı bir giriş yapmıştı hatırlayacaksınız. Yeni cihazlara önceliklerini veren firma, Optimus L7 II telefonu ise geçtiğimiz günlerde ilk kez görüntülenmiş oldu. LG Optimus L serisi LG’nin en iyi telefon serisinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. 2012 yılında LG, 10 milyonun üzerinde cep telefonu ünitesi satarak güzel bir başarı elde etti. Koreli firmanın dünya çapında 50’den fazla marketi olduğunu da söyleyebiliriz.

LG Optimus L9 ve LG Optimus G‘nin ardından L serisine birisi daha eklendi. LG Optimus L7 II adı verilen yeni akıllı telefonun çift çekirdekli 1GHz işlemcisi ile gelmesi bekleniyor. IPS LCD 4.3 inç ekrana sahip olması beklenen yeni akıllı telefonun, video görüntüsü içinde ön kamera bulunmakta. Yine aynı şekilde 8 megapixellikte arka kamerası bulunuyor.

LG Optimus L7 II 2460 mAh batarya ile 2 güne kadar kullanım sunabilmekte. Android 4.1 Jelly Bean ile gelecek olan akıllı telefon, Android 4.2 ile gelmeyecek.

LG Optimus L7 II Türkiye, LG Optimus L7 II Türkiye fiyatı sorularını yine her zaman olduğu gibi önümüzde ki aylarda sizlere açıklayacağız.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.