Nokia EOS Akıllı Telefona Ait Görseller Ortaya Çıktı

Nokia akıllı telefon pazarında kendini iyiden iyiye bir numaralı olmaya hedef koymuş sanırım. Yeni çıkarttığı cihazlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken şirket, şimdi ise yeni bir cihaz üzerinde duruyor. Lumia serileri ile oldukça başarı elde eden firma şimdi ise 41 MP ayarında bir akıllı telefon üretimi için kolları sıvamış görünüyor.

Şirket, Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Windows Phone mobil işletim sistemi üzerinde çalışan Lumia serileri ile pazarda hız kesmeden yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. 2013 yılında bir çok yeni model ile karşımıza çıkan Nokia, son olarak üst seviye akıllı telefon modelleri olan Lumima 925 ve Lumia 928 ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başarmıştı.

Nokia geçtiğimiz sene içerisinde MWC etkinliğinde 41 MP arka kameraya sahip olan 808 Pureview modei ile dikkat çekmiş idi. Bu cihaz fazla tutulmadı ancak yeni arayışlar içerisine giren Nokia, yeni modeli ile karşımıza bu sefer daha farklı şekilde çıkacak gibi görünüyor. Pureview cihazın Symbian üzerinde çalışması eleştirilere neden olmuştu geçen sene. Nokia şimdi de 808 Pureview’da ki gibi 41MP kamerasını Lumia serisi içerisinde sunmaya hazırlanmak için kolları sıvadı. Tabi 41MP ya da daha altı olma ihtimali yüksek çünkü net bir bilgi geçmedi elimize.

Nokia EOS olarak adlandırılmış olan yeni akıllı telefona ait görseller gün yüzüne çıktı bugün. Görsellerden görüldüğü kadarı ile Pureview sensör ve xenon flaş doğrulanmış gözüküyor.

Nokia EOS‘a ait yeni görselleri aşağıdan görebilirsiniz.

nokia-eos-3

nokia-eos

 

nokia-eos-5

nokia-eos-4

 

nokia-eos-6

 

nokia-eos-7

 

nokia-eos-11

 

nokia-eos-21

 

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.