Nokia Lumia 520 Turkcell Aracılığıyla Satışta

Nokia akıllı telefon pazarında ki modellerini daha da büyütüyor. Çıkarmış olduğu akıllı telefonlar ile artık bende varım diyen Nokia, yeni cihazlarını ülkemize de getirmeye başladı. Avrupa’da Lumia serilerinin tutulması ve bir çok kişininde beğendiği Lumia’nın son serisi Lumia 520 Turkcell aracılığı ile satışa sunuldu.

Turkcell’in ülkemizde satışa sunduğu Nokia Lumia 520 ucuz fiyatı ile dikkat çekiyor. Nokia’nın “daha eğlenceli akıllı telefonu” Lumia 520 tarifeye ek olarak ayda 6 TL’den başlayan fiyatlar ile müşteri ile buluşuyor. Tabi bu kampanyanın sadece Turkcell’de olduğunu unutmamak gerekiyor. Lumia 520 büyük ekranı, özel kamera lensleri, rengarenk kapak seçenekleri, Nokia’nın muzik servisi olan Mix Radio ve 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi ile göz dolduruyor. Güçlü donanım özelliklerine sahip olan Lumia 520 Turkcell İletişim Merkezleri ya da turkcellmagaza.com’dan satın alınabilir durumda şuandan itibaren.

nokia-lumia-520-2

Teknolojinin gelişmesi ve daha da yaygınlaşması adına Turkcell böyle kampanyaları sürekli yapıyor. Son olarak ise Lumia 520’yi ülkeye getirerek vede güzel kampanyalar ile satışa sunarak yaptı. Türkiyede lider iletişim ve teknoloji şirketi olan Turkcell,  akıllı telefon deneyimini giderek yaygınlaştırmak ve her kesime hitap etmek amacıyla kampanyalarını sürdürüyor.

Turkcell’in yeni Nokia Lumia 520 kampanyası ise yine göz dolduruyor. Yüksek kaliteli donanım özelliklerini uygun fiyatlar ile bir araya getiren Turkcell, Lumia 520’yi ayda ek olarak 6 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuyor. Daha eğlenceli akıllı telefon olan Nokia Lumia 520, 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 6 TL’den başlayan fiyatlar ile 07 Haziran 2013’ten itibaren Turkcell’de satışa çıktı.

Turkcellmagaza.com yada anlaşmalı zincir mağazalarda satın alabileceğiniz Lumia 520’nin  tavsiye edilen satış fiyatı 599 TL. Bunun yanı sıra 24 ay boyunca Turbo internet paketi ile birlikte ise aylık 40 TL’den başlayan fiyatlar gibi avantajları da mevcut.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.