Samsung Galaxy S4 Mini Vodafone ile Türkiye`de Satışta

Samsung, 2013 yılında bir çok akıllı telefon çıkardı. Birazda işi abarttı aslında. Galaxy S4 serisi ile bir çok ürün çıkartan firma, yeni akıllı telefonlarını daha çıkarmayı düşünüyor. Dün haberini yaptığımız gibi her sene amiral gemisinin Mini versiyonunu sunan firma, Galaxy S4 Mini`yi de dün Türkiye`ye getirdi. Galaxy S4 Mini fiyatı ve hangi operatör ile geldiğini haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

Samsung’un geçtiğimiz ay ( Mayıs ) sonunda duyurusunu yapmış olduğu Galaxy S4 Mini Vodafone ile birlikte Türkiye’ye geldi. Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamaya bakılacak olursa Samsung Galaxy S4 Mini, Vodafone Red abonelerine avantajlı fırsatlar ile sunulacak imiş. boneler Vodafone Red tarifelerine ek ayda 15 TL’lik ödemelerle bu telefona sahip olabilirler.

galaxy-s4-mini-2

Galaxy S4 Mini, 4.3 inç ekran barındırıyor. Bunun yanı sıra 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 GB dahili bellek, 1.5 GB RAM gibi başlıca teknik özelliklerde bulunmakta. Telefonun arkasında 8 megapiksel, 1080p Full HD video çekim yetenekli kamera bulunuyor. Önde de 1.9 megapiksellik ikinci bir kamera yer almakta. Galaxy S4 Mini’de Android 4.2 Jelly Bean yüklü olarak gelecek.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.