Sony C5303 HuanShan Sızdırıldı

Sony, 2013 yılına hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak Xperia Z adlı akıllı telefonunu tanıtarak tüm gözleri üstüne çekti. Daha sonraları ise tabletlerini tanıtarak en gözde firma olmayı başardı. Sony’nin bu yıl çıkaracağı yeni bir akıllı telefonda bugünlerde sızdırılmış durumda. Cihaza ait fotoğraflar ortaya bugün çıktı. Sizlere Sony‘nin 2013 yılında çıkaracağı Sony C5303 HuanShan akıllı telefonuna ait resimleri sunuyoruz. 

Cihaz, tasarım olarak Xperia Z ve Xperia ZL ‘ ye benziyor aslında. Orta kesime hitap edecek olan bu yeni akıllı telefonun 2013 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Android 4.1.2 işletim sistemine sahip cihaz, 4 inç 1280 X 20 çözünürlüğe sahip olacak.

Cihazda 5MP kamera bulunmakta. Bunun yanı sıra 1.7 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon s4 işlemci ile gelecek. Tabi gelmesi bekleniyor desek daha doğru olacak.

C5303 modelinin görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cihazın yan kesimlerine baktığımızda diğer Xperia serilerinden farklı olduğunu söylemek mümkün. 2013 yılı ile birlikte Sony, tasarımlarını değiştirmiş durumda. Şık tasarımı ile göz dolduruyor.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.