Sony Honami 4 Temmuz`da Tanıtılabilir

1

Dün sizlere Sony`den yeni bir akıllı telefon haberini yapmıştık. Kod adı Honami olan bu yeni Sony`nin son harikasından haber var yine. Japon üreticisi Sony, 2013  yılında ki başarılarına Honami isimli yeni bir akıllı telefon ile pekiştirmek istiyor. Dün`de bu telefona ait bir görsel sızdırılmıştı. Şurada ki haberimizde de sizlere Honami`nin görselini sunmuştuk. Bugün ise Honami akıllı telefonuna dair tanıtılma haberleri gündeme geldi.

Sony, 2013 yılında son derece mükemmel cihazlar üretiyor. Son zamanlarda ise kamera odaklı hazırlanan telefonlar teknoloji dünyasının gündemini sıkça meşgul etmekte. Sony şirketi de tıpkı büyük ekran pazarındaki yeni oyuncusu Xperia Z Ultra gibi kameraya önem veren tüketiciler için de bulunuyor. Sony, Honami adında bir telefon hazırlığı içinde olduğunu dün sizlere duyurmuş idik.

not-xperia-honami

Yeni yıl ile birlikte Xperia Z adında yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkan Sony, su geçirmez telefonun satışlarından bir hayli memnun görünecek ki yeni cihazlar üzerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Japon üretici yılın ilk yarısında sunduğu en önemli telefon Xperia Z olmuştu. Yılın ikinci yarısının hemen başında ise Xperia Z Ultra adında yeni bir cihaz ile karşımıza çıkmıştı.

xperia-honami-1

Sony, yeni akıllı telefonunu 4 Temmuz`da duyurabilir haberi geldi bugün tüm bloglara. Sony, bilindiği gibi 4 Temmuz’da Paris’te bir etkinlik düzenleyecek. Sony, bu etkinlik için tüm basına bir davetiye göndermiş idi. Sony`nin yeni akıllısı Honami telefonu bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bugün ortaya çıkan ve Honami’ye ait olduğu iddia edilen görseller de bunu doğrular sanki. Davetiye’de görülen cihaza benzer görüntüler İnternet’te paylaşılırken bu cihazın Honami olmasıda muhtemel bir şekilde karşımızda yer alıyor.

xperia-honami-2

Sony yeni akıllısında BIONZ görüntü işlemcili 20 MP çözünürlüğe sahip arka kamera kullanacak. Bu yeni görüntü işlemcili çözünürlük şimdiden herkesi büyük bir merak içerisinde bırakıyor. Donanım profili de üst seviye bir telefon karşımıza çıkması beklentiler arasında. Dört çekirdekli 2.3 GHz Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, suya ve toza dayanıklılık ise diğer özellikler arasında yerini almış.

xperia-honami-3

Sony Honami’nin ilk olara Japon NTT DoCoMo operatörü ile satışa çıkacağı ve daha sonrasında uluslararası pazarda boy göstereceği söylenmekte.

Yorumları Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.